מדריכים מעניינים

לבריאות הנפש

טיפים מומלצים

לתזונה נכונה

מידע מרתק

בנושאי רפואה

בריאות

בריאות, לב אדום, אהבה, נתינה
בריאות

פורום בריאות מומלץ

הכל על יתרונות של פורום בכלל בעולם החדש, ופורום בריאות בפרט. קראו הכל על היתרונות, המלצות מתי להיעזר בקהילה, למי לפנות ועוד.

קרדית האבק
בריאות

קרדית אבק בספות ומזרנים

כ-חמש אחוז מאוכלוסיית ישראל סובלת מאלרגיה שונה , במרבית מן הפעמים האלרגיה היא עקב אבק ,הבעיה היא מוכרת ומלווה בתסמינים לא נעימים המהווה בעיה והרס

תזונה בריאה, סלט בריא
בריאות

טיפים לתזונה בריאה

רוצים לשפר את אורח החיים והתזונה שלכם? מחפשים טיפים טובים לתזונה נכונה, בריאה ומאוזנת? הכנו עבורכם טיפים לתזונה נכונה כדי שתוכלו גם אתם לשמור על בריאותכם…

דיור מוגן, בדיקות רופא
בריאות

מהו דיור מוגן ולמי מתאים?

תוחלת החיים בישראל ממשיכה לעלות, ואוכלוסיית גיל הזהב מחפשת פתרונות איכותיים המותאמים לצרכים האישיים שלהם, בלי להפוך לנטל על הילדים וכדי ליהנות מחיי חברה פוריים

עיסוי רקמות
בריאות

עיסוי רקמות עמוק

מהו עיסוי רקמות עמוק וכיצד הוא קורה בפועל? המאמר הבא יעשה לכם סדר כולל יתרונות וחסרונות של טיפולים אלו ועיצות כיצד לייעל את הליך העיסוי.

בריאות

שיקולים ברכישת מכשירי שמיעה

בין אם מדובר בליקוי מולד או כזה שנרכש עם הגיל, כבדות שמיעה או חירשות לרוב פוגעת באיכות חייו של אדם ומנתקת אותו מן העולם החיצוני.

בעיות שמיעה אצל מבוגרים
בריאות

ירידה בשמיעה אצל מבוגרים

המאמר יעסוק בנקודות: איך ניתן לאבחן ירידה בשמיעה אצל מבוגרים? ממה בד”כ זה נובע? אילו סוגי מכשירי שמיעה יש למבוגרים? כיצד זה מועיל ומקל את איכול השמיעה אצל המבוגרים ועוד.

תאונת דרכים, קריאה לעזרה, דיכאון אחרי תאונה
בריאות

דיכאון אחרי תאונה

בעמוד הבא הכנו עבורכם מדריך המפרט על ההשפעות של דיכאון אחרי תאונה, מה ניתן לעשות וכיצד מטפלים. בקרו במדריך המלא בנושא דיכאון אחרי תאונה.

טיפול אצל רופא, ביקור אצל דוקטור, טיפול בביטחון עצמי
בריאות

טיפול בביטחון עצמי

בעמוד הבא הכנו עבורכם מאמר בנושא טיפול בביטחון עצמי לאנשים החשים כי הם “לוזרים” או סובל מדימוי שלילי של עצמם, הטיפול נעשה באמצעות שינוי מחשבות ממוקד לכל אדם.

דגים לאכילה, צלחת, לימון
בריאות

דגים בריא או לא?

דגים בריא או לא? במדריך הבא עשינו לכם מעט סדר על יתרונות בריאותיים של דגים כמו גם על חסרונות וסכנות העלולות להגיע כתוצאה מצריכת דגים. בקרו במדריך המלא באתר.