מדריכים מעניינים

לבריאות הנפש

טיפים מומלצים

לתזונה נכונה

מידע מרתק

בנושאי רפואה

קולגן – כי לגוף שלכם מגיע הטוב ביותר

אסטטיקת הפנים, טיפול פנים לגבר

זה עלול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, באמצע החיים נגלה כי הפנים אינן אותן פנים, פעם, כשהעור היה חלק זה אולי היה גיל 20 ועכשיו, כשאנחנו בסוף העשרים או באמצע השלושים פתאום צץ לו קמט שלא היה. נשמע לכם מוכר? אלו הם רק חלק מהסימנים המעידים כי קולגן המיוצר בגוף האט את עצמו ולכן יש צורך לחפש פתרון שיאיץ אותו וישלים את כל החוסרים שהגוף מגלה. אלו אולי יכולים להיות קמטים ואפילו עור יבש אבל מה שלא מגלים לכם הוא כי חוסר בייצור קולגן עלול לגלות גם כאבי ברכיים, בעיות בסחוסים, רקמות החיבור והרשימה קצרה מלהכיל. רוצים שזה לא יקרה לכם? הנה כמה דברים שראוי לדעת על השימוש בקולגן ואיך הוא אולי לא יעצור את הזמן אבל בהחלט יאט את קצב ההזדקנות וההשלכות.

פרחים

חשיבותו של קולגן לאנשים ונשים מעל גיל 30 

יש נשים ואנשים שזה יקרה להם לפני גיל 30 ומאידך הסטטיסטיקה היא עשרים המאוחרות- כבר אז מגלים כי קולגן חלבון המיוצר באופן טבעי בגוף הולך ומאט את התפתחותו. בשלב הזה, כאשר הגוף מייצר כמה שפחות קולגן זה עלול לפגוע במראה החיצוני אבל בו זמני גם בביטחון העצמי וגם בבריאות הכללית שלכם וכאן יהיה עליכם “להרים את הכפפה” ולעשות את זה לבד. אם הקולגן לא בא אליכם – בואו אתם אליו באמצעות התוספים הנכונים. כפי שהבנתם, קולגן הוא חלבון השכיח ביותר בגוף, למעשה הוא כמעט 35 אחוז מכלל החלבונים בגוף. קולגן מצוי בגוף ויודע לשמור על החוזק והגמישות של עור הפנים אבל גם של האיברים האחרים לרבות המפרקים ורקמות החיבור שכבר הוזכרו כאן. קולגן נחשב חלבון קשיח וחזק ובאמצעות חלבון האלסטין המוצמד אליו נוכל לפגוש את שניהם בכלי הדם, ברקמות החיבור שכבר הוזכרו, גידים וכן עצמות. 

הקשר בין מראה מושלם לאחר גיל 30 לבין צריכת קולגן 

שיפור המראה החיצוני קשור בהמון דברים אבל בראשם גם עניין של קולגן- החלבון שיודע להעניק לעור את כל הגמישות ולצמצם עד כמה שניתן את הופעת הקמטים ונזקי הזמן. נכון להיום לצד הקולגן עצמו יותר ויותר אנשים ונשים משתמשים/ משתמשות בתוסף החומצה ההיאלורונית שגם אותו מייצר הגוף אבל עם השנים מואט קצב הייצור שלה. הקולגן מורכב מחומצות האמינו השונות וכאשר הוא מתפרק הגוף יכול לאפשר שיער חזק יותר, מניעת יציאתו של השיער האפור ועוד. בסיכום דבר, קיימים לא מעט גורמים העלולים להוריד את כמות הקולגן ולהעיב על נראות הפנים והעור וחלקם גם קשורים בצריכה עודפת של סוכר ועישון. 

רוצים לשמר את נראות הפנים ובריאות הגוף? עברו עוד היום להשלמת התזונה שלכם באמצעות קולגן מגורם חיצוני. 

חזרה אל מזור לחיים.

מזור לחיים - לוגו האתר

הישארו מעודכנים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

תזונה ובריאות
נגן וידאו
דיאטה בקלות
נגן וידאו
טיפול נפשי עם תוצאות
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל