מדריכים מעניינים

לבריאות הנפש

טיפים מומלצים

לתזונה נכונה

מידע מרתק

בנושאי רפואה

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

טבע, פרח

בעבר, בעיות בתפקוד המיני היו סוד כמוס שגברים רבים היו שומרים בליבם. הבושה, ההסתרה והתסכול הקשו מאוד לנהל קשרים אינטימיים, פגעו בביטחון העצמי ופעמים רבות, החמירו אף יותר. אחרי הכול, כשזה מגיע לתחום המין, לחרדה ומתח יש השפעה רבה ולכן, מדובר במעגל המזין את עצמו. כיום רבים מאיתנו מתחילים להבין כי התופעה נפוצה בהרבה וכי אחוזים ניכרים מאוכלוסייה הגברים סובלים בשלב כזה או אחר מקשיים בתפקוד המיני. אחת מהתופעות הנפוצות ביותר, היא שפיכה מוקדמת. 

מהי שפיכה מוקדמת?

ישנם גברים רבים אשר לוקח להם זמן קצר יחסית להגיע לאורגזמה. חשוב מאוד שלא נמהר להשוות את עצמנו לסטנדרטים של עולם הפורנוגרפיה ולהאמין כי כולם יכולים להמשיך ולהחזיק במשך שעות. הנתונים הסטטיסטיים מציגים מציאות אחרת. לגבר הישראלי לוקח כ-3 וחצי דקות בממוצע להגיע לאורגזמה וככל שזמן זה נמצא בטווח שבין 2-10 דקות, נחשב הדבר כתקין מבחינה רפואית. כאשר אנו מדברים על שפיכה מוקדמת, אם כן, אנו מדברים על מצב בו השפיכה מגיעה תוך 60 שניות ולעתים אף תוך שניות ספורות. מצב מביך זה עשוי להיות מתסכל מאוד ולפגוע בצורה חמורה באינטימיות הזוגית. החדשות הטובות הן שהיום יותר מאי פעם ישנם פתרונות מתקדמים לטיפול בתופעה וחלקם אפילו טבעיים לחלוטין. 

הגורמים העיקריים לשפיכה מוקדמת

על מנת להבין את מהות הטיפולים, חשוב להבין את הגורמים המרכזיים אשר עשויים לגרום לבעיות בתפקוד המיני. אלו כמה מהם:

  • רגישות יתר – ישנם גברים שנולדים עם רגישות חושית גבוהה יותר למגע ולכן מגיעים לריגוש ולפורקן מהר הרבה יותר מגברים אחרים. 
  • גורמים רגשיים ונפשיים – חלק משמעותי ביותר מהגברים המתמודדים עם אין אונות סובלים מכך כתוצאה ממניעים פסיכולוגיים. חרדת ביצוע, חשש מהציפיות וחוסר ביטחון עצמי עשויים להשפיע באופן משמעותי על הביטחון המיני. דיכאון כרוני עשוי אף הוא לגרום לשפיכה מוקדמת.
  • כאשר הבעיה היא פיזית, נכנסים לתמונה מניעים תורשתיים, תופעות לוואי לתרופות שונות או מחלות נלוות והפרעות הורמונליות אשר עשויות לגרום לתופעה. 

פתרונות מהפכניים

באמצע שנות ה-90, פיתוחה של הוויאגרה שינתה את חייהם של גברים רבים ואפשרה להם ליהנות מתפקוד מיני תקין ומחיי זוגיות ואינטימיות טובים מאי פעם. השחרור העצום הזה מכבלי הבושה וההסתרה שינתה באופן משמעותי את האופן בו גברים מבינים כיום את התפקוד המיני שלהם. כעת, אנו בפתחה של מהפכה שנייה. כיום קיימים בשוק פתרונות רבים מחומרים טבעיים בלבד אשר בעלי השפעה זו לזו של הוויאגרה ובנוסף ליכולתם לסייע בשמירה על זקפה, גם מעכבים משמעותית את זמן השפיכה ומאפשרים לך ליהנות יותר ממין. 

  • השפעה מהירה: השפעות הטיפול מופיעות תוך כ-25 דקות ונמשכות מספר שעות.
  • דיסקרטיות מוחלטת: תרופות טבעיות לשפיכה מוקדמת הינן ללא מרשם ויחסכו לך את המפגש עם רופא המשפחה והביקור המביך בבית המרקחת.
  • רכישה נוחה: באמצעות רכישה מקוונת מהירה, יגיעו התרופות אליך עד הבית במשלוח דיסקרטי.

חזרה אל פורטל בריאות.

מזור לחיים - לוגו האתר

הישארו מעודכנים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

תזונה ובריאות
נגן וידאו
דיאטה בקלות
נגן וידאו
טיפול נפשי עם תוצאות
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל