מדריכים מעניינים

לבריאות הנפש

טיפים מומלצים

לתזונה נכונה

מידע מרתק

בנושאי רפואה

אובדן כושר עבודה כתוצאה מחרדה ודיכאון

אובדן כושר עבודה, אישה חולה

יותר ויותר אנשים מגלים באמצע החיים כי עקב דיכאון וחרדה הם לא מצליחים לעבוד, אז במעמד הזה ובהסתמך להתמדת תשלומי הפרמיה הם מנסים להפעיל את פוליסת אובדן כושר עבודה שלהם אבל נתקלים בקשיים. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם סובלים מחרדה או אודות אי כשירות עבודה כתוצאה מדיכאון וחרדה ואיך באמצעות הכללים הנכונים תוכלו גם אתם להשיג את הפיצוי ההולם תמורת תשלומי הפרמיה שלכם.  

למה אני לא מקבל פיצוי? לא מדווחים בזמן ומחמירים את הבעיה  

אנשים מציגים בחייהם לא מעט הצלחות מאידך לצד היתרון הם מייצרים לא מעט לחצים ועומסים המונעים מהם לתפקד כראוי גם במקום העבודה ואז? מה כדאי לעשות? איך מקבלים את מה שמגיע ובפרט לצד תשלומי הפרמיה כסדרם? כמדי שנה מתווספים יותר ויותר חולים המוגבלים בהיבט הנפשי ומנגד חברות ביטוח ממשיכות להגביל את הפיצוי שלהם או לחילופין “עושות להם שרירים”. סיבה נוספת הקשורה לדחייה היא חוסר הידיעה- כאמור, המון אנשים הסובלים מהבעיה לא מציגים אותה מפאת הבושה וכך הופכת השהייה הזו לעוכריהם ומייצרת דחייה או התיישנות חלקית- מרגישים שמשהו לא תקין אצלכם? אל תחכו לרגע האחרון, אזרו את הכוחות המתאימים ודווחו על שינוי במצבכם הנפשי לפני שיהיה מאוחר מדי. 

טיפול אצל רופא, ביקור אצל דוקטור, טיפול בביטחון עצמי

עו”ד אובדן כושר עבודה במצבי דיכאון או חרדה 

בעידן בו מחלות נפש מלוות אדם במשך שנים והוא לא מרגיש בכך ייתכן וחוסר הדיווח יהיה בעוכריו ובדיוק כאן נכנס לתמונה עורך דין מיומן בתחום. תפקידו של עורך דין עם הבנה בתחום הוא להביא לפני בית המשפט את כל מה שצריך לרבות לייצר את הקביעה החדה החסרה כאן- את זו שאתם עצמכם לא מצליחים להוכיח לבית המשפט. במעמד בו חברת הביטוח “תעשה שרירים” ולא תרצה ל שלם את מה שמגיע יסייע עורך דין בעניינים אלו ויוכיח את הדקויות שבדבר. כמו כן, ייצוג הולם של עורך דין יסייע לחדד את הקשר בין אובדן כושר עבודה לבין מצבים מסוימים הקשורים בהיבט הנפשי- דברים שלאנשים חסרי ניסיון יהיה קשה להוכיח. לא משנה כמה שילמתם ואפילו זה ששילמתם את הפוליסה כסדרה- במעמד הגשת תביעה, חברות הביטוח תהיינה שרירותיות יותר מתמיד ובפרט כאשר מדובר בהוכחת אובדן כושר הנובע מחרדה או דיכאון. במידה ותזכו בתביעה תזכו ב75 אחוז מגובה השכר שלכם לצד שחרור מתשלום פרמיות ובתנאי כי לא יעברו 3 שנים שאז עלול להיכנס חוק ההתיישנות לתוקפו. 

סובלים מבעיה של דיכאון או חרדה ומתקשים לתפקד בעבודה? ייתכן ואתם לוקים באובדן כושר עבודה שהוא תוצר של דיכאון וחרדה וכאן רצוי כי תפעילו את שירותיו של עורך דין אשר יסייע לכם להשיג את המגיע לכם בקלות, יעילות ומהירות רבה. 

לכל טיפים בנושאי בריאות, בקרו בדף הבית שלנו.

מזור לחיים - לוגו האתר

הישארו מעודכנים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

תזונה ובריאות
נגן וידאו
דיאטה בקלות
נגן וידאו
טיפול נפשי עם תוצאות
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל